CenNick


Istnieje możliwość wykonania prac na umowę zlecenie.


Co odróżnia moje wyroby od produktów, które można kupić w sklepie? 
 Z pewnością zaprzeczenie masowości, to, iż nie są to produkty made in china, to nie są wyroby "stempelkowe", gdzie jedna rzecz jest taka sama jak druga. Są to rękodzieła, czyli takie mini-dzieła sztuki (w przypadku pudełek) oraz prawdziwe obrazy (w przypadku malowideł na płótnie). Nawet jeżeli maluję po raz drugi ten sam wzór, to nie będzie on identyczny z pierwotnym. Mój nastrój, emocje, czas, wena decydują o trochę innym doborze kolorów, o lekkich modyfikacjach, które sprawiają, iż nie ma potem dwóch identycznych przedmiotów.

Z czego wynika podana cena? 
Przedmiot wykonany ręcznie wymaga sporego nakładu pracy oraz czasu. Wpierw muszę zamówić u stolarza pudełka, drewno, następnie wykonuję podkład. Dopiero kiedy on wyschnie mogę malować. Pracę kończę nałożeniem lakieru.
Zatem wykonanie pudełka, podstawki czy obrazu to kilka godzin pracy (tego ostatniego nawet dni czy tygodni). Kilka godzin poświęconych wyłącznie Tobie jako osobie, która zamawia moje pudełka. Pomyśl ile płacisz za lekcje angielskiego, za masaż czy poradę u specjalisty, wówczas zrozumiesz, iż podane ceny są tak naprawdę dość niskie. Oferuję wszak trwałą i niepowtarzalną rzecz. 

Czy przedmioty mają duszę?
Nad każdym moim pudełkiem pochylam się w dużym skupieniu. Malując wnikam w kolory, pejzaże, formy, kształty. Wierzę, iż dzięki temu to co maluję nabiera nie tylko barw, ale i zyskuje rodzaj duszy. Tak, przedmioty, które Tobie prezentuję mają duszę.  

Chcę zamówić coś czego nie ma w ofercie, jak to zrobić?
Napisz do mnie:) Sprawdzę czy jestem w stanie sprostać Twoim wymaganiom.  

Jak zamówić?

Napisz do mnie maila klikając n.gilicka@gmail.com  lub zadzwoń do mnie

(tel. 691 821 728)

(odpowiadam również na sms-y)

Jeżeli nie odpowiem na maila w ciągu 2 dni oznacza to, że znalazł się w mojej skrzynce spamów. Wówczas prześlij wiadomość na mój tel. komórkowy!


ZAPRASZAM do składania zamówień 

Większość przedmiotów ma cenę "od". Jest to cena podstawowa za mały wzór oraz przedmioty dostępne od ręki, powystawowy, natomiast jeżeli chcesz mieć na swoim pudełku prawdziwy obraz lub zamawiasz motyw, którego nie mam w swoim spisie oznacza to więcej nakładu mojej pracy, a więc i trochę wyższą cenę (wycena indywidualna) :) 

 

WZORY dostępne są tutaj http://nadrewnie.blogspot.com/p/przykadowe-wzory-na-zamowienie.html

chusteczniki od 48złherbaciarki (od 48zł)
podkładki pod kubki (od 10 zł/szt.)
szkatułki (od 50zł)


elegancki, średni kuferek na kluczyk z wkładką

(od 72zł)


gazetowniki (od 84zł - z jedną przegródką, od 95zł za dwuprzegródkowy)


puzderka(od 38zł)

pojemnik na waciki (od 36zł)
pojemnik na pędzle, kredki (od 36zł)


komódki z dwoma szufladkami, małe (od 78zł)

komódki z 4 szufladkami, duże (od 146zł)
rzeźby od 45 zł
biżuteria komplety od 48zł (wycena indywidualna)


obrazy:
od 65 zł za b.mały (ok 20x20), 
od 220 zł za większe (ok 40x50), 
od 380zł za duże (ok 70x90)
od 500zł 100x100 
(cena zalezy od nakładu pracy i nie zawiera kosztu płótna czy drewna)Ekskluzywne podkładki pod talerze, 33x33cm, dekoracja stołu, zamiast serwetki - obraz na drewnie. Kawałek sztuki na Twoim stole. Cena od 64zł/szt. Cena zależy od wielkości motywu oraz nakładu pracy.

Rozmiar 40x30 w cenie od 70 zł/szt.
  taca duża od 94zł 

 

  Koszty wysyłki:

Kurier 15zł (do 9kg)

poczta polska - od 9zł (cena zalezy od ciężaru) 


Istnieje możliwość wykonania prac na komodach, meblach, europaletach... 

 


Masz pytania? Chcesz zrealizować jakiś nonszalancki pomysł, ale nie jesteś pewien/pewna czy można go wykonać? Chcesz wiedzieć jak długo trwa realizacja zamówienia? Napisz do mnie:)
n.gilicka@gmail.com